Home / O Belwro
O Belwro
Dlaczego Belwro?
Kim jesteśmy?
Jakie są nasze zalety?

Spółka Belwro istnieje nieprzerwanie od 1993 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, której założycielem jest Zbigniew Wróbel. Obecnie współwłaścicielami firmy są synowie Łukasz i Mateusz Wróbel, którzy wspólnie z ojcem łączą doświadczenie z nowoczesnością, by stać się liderem w branży „zarządzania nieruchomościami”, na rynku podlaskim.

 

Gwarancją właściwej jakości świadczonych przez firmę Belwro usług jest wieloletnie doświadczenie, potwierdzone licencją zarządcy nieruchomości nr 1658. Przez wiele lat współpracy z Gminą Białystok, Spółdzielniami Mieszkaniowymi, właścicielami nieruchomości komercyjnych zdobyliśmy ogromne doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych uczestniczyliśmy w tworzeniu się pierwszych Wspólnot Mieszkaniowych w Białymstoku. Większość tych Wspólnot zaufało nam i jest z nami do dziś. Obecnie, Belwro zarządza i administruje ponad 300 budynkami, w całym mieście. Pod naszą opieką znajdują się nieruchomości mieszkalne, użytkowe, komercyjne, tereny rekreacyjno – sportowe, w tym orliki , place zabaw i inne. Jesteśmy jednym z największych administratorów, pod względem liczby obsługiwanych nieruchomości.

Naszą kadrę tworzą wykwalifikowani pracownicy, posiadający odpowiednie uprawnienia. Zatrudniamy konserwatorów zieleni, sprzątaczy, hydraulików, elektryków oraz konserwatorów ogólnobudowlanych. Posiadamy niezbędny sprzęt do konserwacji terenów zielonych, czyszczenia dużych powierzchni ( w tym garaży). Współpracujemy na stałe z firmami, które profesjonalnie zajmują się : odśnieżaniem dróg i parkingów, udrażnianiem kanalizacji, konserwacją i remontami instalacji sanitarnych, gazowych, elektrycznych, przeglądami systemów p.poż., konserwacją dźwigów i bram wjazdowych. Korzystamy z usług radców prawnych, adwokatów i rzeczoznawców budowlanych.

Biuro Administracji Belwro znajduje się w ścisłym centrum Białegostoku, przy ul. Świętojańskiej 24, naprzeciwko Galerii Alfa.

 

Nasza firma w liczbach
ponad 25 LAT
na rynku
ponad 300
budynki
ponad 100 000 m2
powierzchnia obsługiwanych budynków
Galeria zdjęć